Краєзнавча робота
Із групою 111 ПМТЕ ведемо підготовку до історичного сафарі козятинщиною мовою документів"Нас не здолає холодна байдужість"  за книгою Зої Володимирівни Вільчинської "Наша історія". 
Вивчаємо матеріал минулого нашого краю, бо це те глибинне. що зачіпає кожного. У різні періоди історії територія Козятинщини входила до різних держаних утворень - Київської Русі (Х-ХІІ ст.), Болохівської землі (ХІІІ ст.), Галицько-Волинського князівств(ХІІ-ХІІІ ст.), Великого князівства Литовського (ХІІІ-ХІУ ст.), Польсько-Литовського королівства (ХІУ-ХУІ ст.), Речі Посполитої (ХУІ-ХУІІІ ст.), Російської імперії (кінець ХІІІ-ХІХ, початок ХХ ст.).
Час і історія розставлять все на свої місця, якщо ми відкриємо її для себе і намагатимося зрозуміти, поєднавши всі плюси і мінуси. Якщо надалі дотримуватися старих віджилих догм — це буде шлях в нікуди. Не завжди істина відкривається відразу. Вона не завжди знаходиться на поверхні, до неї буває ще потрібно «докопатися» — потрібен час і терпіння, а для спостерігачів — розуміння. Не завжди герої можуть сприйматися тільки «героями», як і не завжди вороги виявлятися «ворогами». Часто таке трапляється, коли домінує одна точка зору, яку не сприймають, або вороже сприймають інші. Немає ідеальних постатей в історії. Ніхто не повинен заперечувати право мати свою власну думку, особливо якщо вона аргументована і має підстави на існування. Головне, щоб вона слугувала нашому державотворенню, на користь всіх.
19 грудня у конференц залі бібліотеки  із групою 18 ППВ пройшов вечір поезії  при запалених свічах та музикою М.Скорика, М.Таривердієва, Раймонда Паулса, Леграна, Енніо Маріконе, Арама Хачатуряна
"Василь Стус: із забуття - в безсмертя" (до 80-річчя з дня народження). Читали улюблені вірші Василя Стуса.   Після закінчення вечора відбулася затишна брейк-кава із солодощами. Насолоджувалися інтимною лірикою, такою неординарною, як у Василя Стуса.

Комментариев нет:

Отправить комментарий