Виховна робота


 До всеукраїнського дня бібліотек підготовлено і проведено інформаційне сафарі  "Твоя бібліотека за безпечний Інтернет" з групою 315 ОРВ. На жаль стався  збій роботи ноутбука. Прошу вибачити за таку прикрість. Але навіть така ситуація не змогла затьмарити затишного чаювання. Дякую всім за розуміння.
16 травня 2017 року о 14.00 відбувся флешмоб "Не стань жертвою торгівлі людьми" . Після проведення було переглянуто фільм Джамали "Життя на продаж. Торгівля людьми" та чаювання. 
  5 травня у читальній залі бібліотеки відбулася година пам'яті  "Забуттю не підлягає". Присутні ділилися спогадами, читали та декламували вірші про війну.2 березня 2017 року  у конференцзалі бібліотеки відбувся усний журнал: "Музичний калейдоскоп класичної музики". Слухали  музику Шуберта, Шопена,  Чайковського, Моцарта, Бетховена, Баха, вальсів Штрауса, а також про їх життєвий та творчий шлях. Після проведення заходу було чаювання з обговоренням почутого.26 грудня пройшла зустріч з учасником АТО, учнем та співробітником нашого училища Р. В. Воровєй  "Герої завжди поруч з нами"

   22 грудня проведено літературно-мистецьку композицію "Сильні жінки України"           

"Моя Батьківщина там, де моя бібліотека" 

(флешмоб)


  "Сім чудес Вінниччини" (віртуальна екскурсія)


                          

(реквієм пам'яті)


"Проблематика суспільства-ксенофобія" (круглий стіл)


 

Комментариев нет:

Отправить комментарий